Zwroty

 

Bez podania przyczyny możesz zwrócić każdy produkt zakupiony w sklepie Texdekor.

Do 30 dni możesz zwrócić produkt na nasz koszt.*

Aby skorzystać z tej możliwości skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

 

*darmowy zwrot dotyczy zakupów za min. 500 zł i przysługuje jednorazowo do danego zamówienia. Darmowy zwrot nie dotyczy zamówień składanych telefonicznie.

 

Oświadczenie odstąpienia od umowy można złożyć, dołączając formularz zwrotu do przesyłki zwrotnej lub przesyłając go na adres email: sklep@texdekor.pl.

 

Kliknij poniżej i pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:

Formularz odstąpienia od umowy

 

  • Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres korespondencyjny TEXDEKOR AGATA CAŁKA, ul. Pocztowa 16, 42-595 Sączów. Wydłużony termin zwrotu ponad ustawowy 14 dni dotyczy produktów nieużytkowanych i w oryginalnych opakowaniach.
  • Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
  • Koszty opakowania i zwrotnego dostarczenia towaru ponosi konsument.
  • Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
  • Warunkiem akceptacji zwrotu jest otrzymanie przez nas produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkownika, poza śladami wynikającymi ze zwykłego zarządu*

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Sklep jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

* Przez pojęcie zwykłego zarządu rozumie się sprawdzenie funkcjonalności rzeczy, do którego uprawniony jest konsument, obejmujące rozpakowanie rzeczy z oryginalnego opakowania, sprawdzenie jakości wyrobu poprzez jego dotyk, sprawdzenie wytrzymałości na określone czynniki jak i zweryfikowanie stanu produktu poprzez stwierdzenie braku mechanicznego uszkodzenia czy usterki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl