Czas realizacji zamówienia

 

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia (czas potrzebny do skompletowania i wysłania towarów) oraz czas dostarczenia towaru do Państwa przez przewoźnika.

W przypadku produktów dostępnych w naszym magazynie od ręki, skompletowanie i wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

Zamówienie składające się z kilku produktów zostaje wysłane w momencie, gdy wszystkie produkty zostaną skompletowane.


Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia:

  • przy płatności przelewem tradycyjnym - z momentem zaksięgowania środków na rachunku bankowym podanym w potwierdzeniu zamówienia
  • przy płatności przez system płatniczy Przelewy24 - z momentem otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności
  • przy zamówieniach „za pobraniem” - z momentem potwierdzenia zamówienia przez klienta


KURIER InPost

W 90% dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy. Więc na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki losowe, np. warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie itp.


PACZKOMATY InPost

InPost w 98% dostarcza przesyłkę do wybranego paczkomatu następnego dnia po nadaniu. Te 2% to przypadki losowe, np. brak miejsca w paczkomacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie itp.

 

KURIER Pocztex oraz PUNKT, AUTOMAT Poczta Polska

Przesyłki najczęściej dostarczane są następnego dnia po nadaniu. Może się zdarzyć opóźnienie w doręczeniu ze względu na przypadki losowe, np. brak miejsca w automacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl